Elder Silencer (Kadim Susturucu)

Elder Silencer (Kadim Susturucu) Kapak Fotoğrafı

Elder Silencer, 8 Ekim 2016’da Burak Bahar tarafından İstanbul, Kağıthane’de kurulmuştur. 8 Ekim 2018 yılına kadar faaliyet gösteren Elder Silencer; içerisinde oyun incelemeleri, oyun rehberleri, kitap incelemeleri, film incelemeleri ve atölye öğeleri bulunan 100’den fazla çalışmayı, ücretsiz olarak takipçileriyle buluşturmuştur.

Özenle tasarlanan bu oluşumun en temel üç taşı güç, esrarengizlik ve karanlıktır. Gölgelere bürünmüş kişiliğinin içinde türlü rivayetlerin yapıldığı yakın geçmiş ve gelecek kurguları yatar. En doğru oyun haberlerini; genç ve dinamik editörleri vasıtasıyla takipçileri ile buluşturur. Her zaman gerçekleri yazar; sadece bulunduğu alanda yaratmayı düşündüğü büyük ateş fırtınasının, şeytan ile birlikte bekçiliğini üstlenir. Gerekirse; sektör açığını en aza indirmek için kurumsal ekip stratejisi ile birlikte hem kitaplaşma hem de oyunlaşma sürecine eş zamanlı olarak girebilir.

Elder Silencer (Kadim Susturucu) Kapak Fotoğrafı 2

Elder (Ultimate) Silencer, hedeflerinin çoğunu gizli tutmakta son derece kararlıdır. Kamuoyuna açık olan hedeflerinden bazıları: “Diğer oluşumlardan farklı olarak takipçilerimiz ile olan stratejik ortaklığımızı bir adım daha ileri taşımak ve ülkemizi küresel oyun platformunda en iyi temsil eden oluşum olmak” olarak belirtilmiştir.

Açık ve net olan bu hedefleri gerçekleştirme sürecinde Elder (Ultimate) Silencer’ın samimiyetine güvenen tüm takipçilerin fikirleri ve görüşleri dikkatle dinlenecektir. Bu oluşum, tüm geri dönüşleri kademe fark etmeksizin değerlendirme altına alarak “En Kaliteli İçerik” değerini ölçülü ve ağır başlı kılmayı hedeflemektedir.

Tüm dostluğunuz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.